Agata Suska

Agata Suska

Agata Suska

Agata Suska Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 30 ocen
5 1
ul. Świętokrzyska 18
HAIR MEDICA

TERMINY WIZYT OD 26 czerwca 2017 DO 2 lipca 2017

Kliknij na wolny termin aby zamówić wizytę

 
  PoWtŚrCzPiSoNi
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
  PoWtŚrCzPiSoNi
Wolne Zajęte Niedostępne 

Informacje o trychologu

WIZYTY BEZPŁATNE Kosmetolog i trycholog z doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Cena Wizyty

0zł

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.hairmedica.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.
Akceptuję regulamin

Opinie pacjentów:

WARTO

★★★★★
5 5 1
Warto pójść do P.Agaty na konsultacje. Bardzo profesjonalne podejście, duża wiedza. Pani Agata dawała praktyczne porady. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Dziękuję

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z całej kuracji. Pod opieką Pani trycholog byłam 6 miesięcy. Bardzo miło wspominam wizyty, na każdej dowiadywałam się czegoś nowego i wychodziłam bardzo pozytywnie nastawiona. Początek kuracji był trudny - musiałam poświęcać w tygodniu dużo czasu swoim włosom i skórze głowy. Teraz już wystarczy odpowiedni szampon i raz na jakiś czas peeling - łojotokowe zapalenie skóry nie wraca! Dziękuję za pomoc.

Dziękuję

★★★★★
5 5 1
Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dzięki dobrze postawionej diagnozie, leczenie trychologiczne przyniosło lepsze efekty niż sądziłem.

Polecam

★★★★★
5 5 1
Polecam. Pani Agata zaleciła mi odpowiednie badania i w końcu dowiedziałam się, dlaczego włosy wypadają. Poprzedni trycholodzy tylko wciskali drogie kuracje, a u Pani Agaty przynajmniej wiedziałam, co zrobić oprócz wcierek na skórę.

FACHOWO

★★★★★
5 5 1
U Pani trycholog byłam już dwukrotnie. Serdecznie polecam odwiedzić gabinet Pani Agaty. Uprzejmość i rzetelność połączona z profesjonalizmem, coś co często bywa rzadkością pośród lekarzy. Poza tym świetna atmosfera podczas wizyty.

BARDZO POLECAM

★★★★★
5 5 1
Polecam! Pani Agata zaleciła mi preparaty po których włosy odrosły mi już po 4 miesiącach. A mowa tu o łysieniu plackowatym, z którym nie mogłam sobie poradzić bardzo długo. Dziękuję!

OPINIA

★★★★★
5 5 1
Szczerze polecam. Mam porównanie po wizytach u innych trychologów i dermatologów. Pierwszy raz ktoś pokierował mnie na szczegółowe badania krwi i na problem spojrzał trochę głębiej niż tylko kosmetycznie.

Polecam !

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolony ! Pani Agata zadbała o kazdy szczegół leczenia dzieki czemu odzyskałem włosy ! Jestem zachwycony jej profesjonalizmem i miłym podejsciem do sprawy.

Bardzo polecam !

★★★★★
5 5 1
Jestem stałą pacjentką Pani Agaty zawsze wychodze zadowolona z gabinetu. Jest bardzo miłą, zdecydowaną i kompetentną osobą. Profesjonalnie i rzeczowo zajmuje sie kazdym problemem przez co czuje ze moge jej zaufac. Jeszcze nie raz skorzystam z wizyty u pani Agaty. Gorąco polecam !!! :)

WARTO

★★★★★
5 5 1
Razem z mamą, tatą i żoną jesteśmy pacjentami Pani Agaty Suskiej. Wszyscy zgodnie twierdzimy, że jest wyjątkowym specjalistą. Profesjonalistka, doskonale zna się na swojej pracy. Rzetelna i zawsze miła. Pomogła nam niejednokrotnie, dlatego polecamy każdemu. Pozdrawiamy, Kazimierz, Maria, Eliza i Marek.

Fachowy specjalista

★★★★★
5 5 1
Polecam gorąco. Każdy, kto ma problemy z nawracającą łuszczycą powinien udać się na wizytę do Pani Agaty. Objawy ustąpiły na długo.

WARTO PRZYJŚĆ

★★★★★
5 5 1
Polecam wybranie się na wizytę. Nie trzeba długo czekać na wolny termin. Wizyta trwa znacznie dłużej niż u lekarza, dzięki temu pani trycholog może się dogłębnie przyjrzeć problemowi i o wszystko wypytać. Bardzo holistyczne spojrzenie i podejście do zażegnania problemu, najpierw rozmowa i wiele pytań, później badanie i uzupełnienie wywiadu. Nie ma żadnej pochopnej diagnozy, w moim przypadku nie było konkretnej - musiałem udać się na badania uzupełniające. Polecam się wybrać, specjalista pomoże oddzielić bzdury wyczytane w internecie od informacji rzetelnych.

szczerze mogę polecić Panią Agatę

★★★★★
5 5 1
Polecam! Pani Agata Suska to kompetentny specjalista. Bardzo dokładna, profesjonalna, rzeczowa i miła. Dostałam szczegółowo napisane zalecenia pielęgnacji wraz z komentarzem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, mam nadzieję że za jakiś czas zobaczę pozytywne efekty ... pozdrawiam

szczerze mogę polecić Panią Agatę

★★★★★
5 5 1
Polecam! Pani Agata Suska to kompetentny specjalista. Bardzo dokładna, profesjonalna, rzeczowa i miła. Dostałam szczegółowo napisane zalecenia pielęgnacji wraz z komentarzem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, mam nadzieję że za jakiś czas zobaczę pozytywne efekty ... pozdrawiam

POLECAM

★★★★★
5 5 1
Przez kilka miesięcy borykałam się z wypadającymi włosami i próbowałam wielu naturalnych metod. Poszłam do Pani Agaty i w miesiąc problem zniknął. Szybka i trafna diagnoza oraz szybki efekt. Żałuję, że wcześniej do Pani nie poszłam, tylko próbowałam załatwić sprawę na NFZ. Polecam.

ZADOWOLONY

★★★★★
5 5 1
Jestem pacjentem Pani trycholog Agaty Suskiej już od kilku miesięcy. Na wystawienie opinii musiałem poczekać, bo początkowo nie wierzyłem, że będą jakiekolwiek efekty terapii. Byłem już u kilku innych trychologów, gdzie wydałem tylko niepotrzebnie pieniądze, nie było żadnych efektów. Pani Agata starała mi się wytłumaczyć dokładnie co stosować i dlaczego. Nie jestem w stanie powtórzyć tych informacji, ale zaufałem specjaliście i się nie zawiodłem. Po 2 miesiącach kuracji było widać już pierwsze efekty, a teraz jest już naprawdę rewelacyjnie. Mimo mojego podeszłego wieku, odzyskałem naprawdę dużo utraconych włosów. Będę polecał znajomym.

DZIĘKUJĘ!

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję! Pani trycholog wykryła u mnie nowotwór skóry, podczas gdy żaden dermatolog (a byłam chyba u pięciu) nawet nie zasugerował podobnej diagnozy. Jeden nawet kazał pocierać zmianę gąbką, twierdząc, że to łojotok! Dzięki Pani Agacie już po problemie, zostałam skierowana na badanie biopsji skóry głowy, skąd od razu do onkologa na usunięcie zmiany. Bardzo, bardzo dziękuję!

POLECAM

★★★★★
5 5 1
Polecam konsultacje trychologiczne u Pani Agaty Suskiej. Bardzo miła atmosfera i fachowa pomoc.

PROFESJONALNIE

★★★★★
5 5 1
Skorzystałem z promocyjnych wizyt i bardzo polecam! Nigdy nie spotkałem się z tak szczegółowym specjalistą, dokładne zalecenia pielęgnacji domowej opisane krok po kroku. Wytłumaczenie problemu w sposób jasny, ale gdybym czegoś nie zrozumiał, dostałem wskazówki, o czym i gdzie mogę sam doczytać, pani Agata świetnie wzbudza zaufanie.

BĘDĘ POLECAĆ

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Agaty. Nie mogę na razie powiedzieć za dużo na temat efektów leczenia, bo potrwają one pewnie jeszcze parę miesięcy, ale bardzo lubię specjalistów takich jak Pani Agata, która, wydaje się,wie co robi.Na pewno polecę innym Panią Agatę.

Dodaj opinię:

Imię
Email
Tytuł
Ocena
Treść
TRYCHO KOLORYZACJA TRYCHO REGENERACJA Do końca czerwca wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff