Anna Bonisławska Warszawa

Anna Bonisławska

Anna Bonisławska

Anna Bonisławska Ocena: ★★★★★ 4.9 na podstawie 45 ocen
5 1
ul. Świętokrzyska 18
Hair Medica

TERMINY WIZYT OD 19 marca 2018 DO 25 marca 2018

Kliknij na wolny termin aby zamówić wizytę

 Po19 Mar
Wt20 Mar
Śr21 Mar
Cz22 Mar
Pi23 Mar
So24 Mar
Ni25 Mar
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
  PoWtŚrCzPiSoNi
Wolne Zajęte Niedostępne 

Informacje o trychologu

WIZYTY BEZPŁATNE Trycholog z wykształceniem medycznym. Specjalista z zakresu mezoterapii igłowej i mezoterapii osoczem bogatopłytkowym PRP. Doświadczenie w diagnozowaniu skóry głowy i włosów. W poniedziałki w godzinach 16-19 pacjenci przyjmowani są tylko na zabiegi i konsultacje osoczem bogatopłytkowym.

Cena Wizyty

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.hairmedica.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.

Regulamin promocji "Zdrowe Włosy"

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji
  • Wizyty nie potwierdzone najpóźniej na 24 godziny przed jej terminem zostaną automatycznie odwołane
W powyższych sytuacjach ponownie zarezerwowana wizyta odbędzie się poza promocją "Zdrowe Włosy"

Opinie pacjentów:

Polecam!

★★★★★
5 5 1
Na podstawie USG włosa stwierdzono u mnie łysienie mieszane: telogenowe i androgenowe. Postanowiłam ratować to, co zostało. Szukać pomocy u fachowców - trychologów. 10 marca 2017 roku przyjechałam do Hair Medica z nadzieją, że tam właśnie, być może, znajdzie się dla mnie jakaś pomoc. Dziś, 4 sierpnia 2017 roku, mogę z całą pewnością stwierdzić, że była to jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Hair Medica robi pozytywne wrażenie. Schludnie, czysto, ładne gabinety, kwiaty, miłe panie w recepcji. Wybrałam Panią Annę Bonisławską na podstawie przeczytanych opinii w Internecie i zdjęcia.Nie znałam Hair Medica, więc wybór był w ciemno, a nie z polecenia. Potwierdzam, że wszystkie opinie umieszczone na stronie, są prawdziwe. Bardzo ciepła, uśmiechnięta Pani Ania cierpliwie tłumaczyła mi, co należy zrobić z włosami, jak można je uratować, zleciła również wykonanie dodatkowych badań krwi (część już miałam ze sobą). Kontaktowałam się z Panią Anią nie tylko od wizyty do wizyty, ale również w międzyczasie (dała mi swój numer telefonu). Kiedy niecierpliwie oczekiwałam efektów, nie było ich na początku, włosy nie rosły....To były niełatwe tygodnie. Pani Ania tłumaczyła, że trzeba czasu, że trzeba czekać. Cierpliwie, codziennie systematycznie wcierałam lekarstwa, które kupiłam w Hair Medica, i które poleciła mi Pani Ania. Miałam też 5 zabiegów mezoterapii igłowej (witaminy). We wrześniu będę miała jeszcze jeden. POSKUTKOWAŁO! Od jakiegoś czasu włosy wypadają w znacznie mniejszej ilości. Myślę, że w ciągu dnia jest ich 50-60, wypadają tylko podczas mycia czy wcierania odżywki. Oczywiście, nie liczę ich, bo się nie da tego zrobić, liczba jest w przybliżeniu podana. Kiedyś wypadało ich mnóstwo, miałam całe ręce we włosach, dziś, są dwa trzy... Kiedyś mycie głowy było dla mnie torturą, dziś przyjemnością. Włosy mam gęste, jest ich dużo, wydaje mi się, że są jakieś grubsze. Lekarstwa w Hair Medica nie są tanie, ale nikt nikogo tam nie zmusza do ich kupowania. Zresztą dla wszystkich kobiet, tak myślę, włosy są bezcenne i warte każdej ceny. Jestem bardzo szczęśliwa, że je mam, i że zaczęły rosnąć nowe. Do Hair Medica jeżdżę równie do Pani Angeliki na Koloryzację Trychonową. Warto, farba nie niszczy włosów, dobrze się trzyma, nie wypłukuje... Ale o tym napiszę przy innym nazwisku. :) Jeszcze raz dziękuję. I na koniec jeszcze dodam, że pokazałam Pani Ani zdjęcie mojej głowy z początku marca, a jutro wyślę zrobione teraz. To dowód, że wszystko, co napisałam, jest prawdą. Pozdrawiam :)

Kakietek

★★★★★
5 5 1
Na podstawie USG włosa zdiagnozowano u mnie łysienie mieszane, androgenowe i telogenowe. 10 marca 2017 roku przyjechałam do Hair Medica z nadzieją, że uda się uratować moje włosy, że przestaną mi wypadać, a banalna czynność, jaką jest mycie głowy, przestanie być dla mnie koszmarnym wyzwaniem. Dziś, 29 lipca, mogę już z radością stwierdzić, że od około miesiąca mycie głowy nie jest już niemiłym doświadczeniem, wręcz przeciwnie, sprawia mi radość, bo widzę symbolicznie wypadające włosy. Chyba wypada mi ich nawet mniej, niż nakazuje norma (dziennie około 50 włosów). Włosy mam gęste, nie widać prześwitów na czubku głowy, na które nie mogłam bez emocji patrzeć. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Ani za pomoc, za płyny ( i co z tego, że drogie, ale za to skuteczne; za mezoterapię igłową (28 lipca miałam 5., czeka mnie jeszcze jedna; boli, ale da się wytrzymać, zacisnąć zęby i tłumaczyć sobie, że to dla włosów; masaż po nakłuwaniu bardzo pomaga, ból mija). Pani Ania to niezwykle ciepła, sympatyczna osoba, a przede wszystkim zna się. Dała mi swój prywatny numer telefonu, miałam z nią kontakt SMS-owy, a nie tylko od wizyty do wizyty. Tłumaczyła mi, że w leczeniu łysienia trzeba cierpliwości. I ta cierpliwość, systematyczność też mi pomogły. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Agnieszka

zadowolona

★★★★★
5 5 1
Polecam. Głowa w końcu nie swędzi. Sama wizyta w porządku. Trafiałam do Pani Anny z polecenia. Cierpliwie odpowadała na moje liczne wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona.

Dziękuję.

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję pani Annie za zabiegi mezoterapii. Tak miłej i delikatnej osoby jeszcze nie spotkałam. Mimo, ze sam zabieg do miłych nie należy to dzięki uśmiechowi pani trycholog przychodziłam tam z przyjmnością. I w końcu włosy już nie wypadają.

polecam

★★★★★
5 5 1
Polecam. Czy ktokolwiek myślał, że włosy mu przestaną wypadać po samej wizycie? Nie powiem zostawiłam tam trochę kasy choć zalecane ampułki stosowałam wymiennie z tańszymi z apteki, ale po kilku miesiącach nie mam śladów po zakolach. Wiele z Pań mówi, ze to wyłudzanie kasy, ale żadna nie spróbowała czy kuracja okaże się skuteczna. Od niczego włosy same nie urosna. Polecam Panią Annę.

polecam

★★★★★
5 5 1
Poszłam na wizytę raczej z ciekawości niż nadzieja. Mam 50 lat i naprawde zwiedzilam już nie jeden gabinet. Dermatolog alergolog znac horoskop teraz trycholog. Borykalam się ze swędzeniem skóry głowy od lat. Mogalm sie zadrapac na smierc.Badanie jak badanie dość obszerny wywiad i 8 tyg kuracja. Do tanich nie należała. Zaryzykowalam. Zrezygnowałam z poswiatwcznyxh wyprzedaży i wykupiłam kuracje. Pani Ania powiedziała że po drugim zabiegu będzie lepeij. Hm... było. Głowa nie swedzi wlosy nie wypadaja. Kuracja skończona 3 miesiące temu. Ani śladu swedzenia. Mogę z czystym sumieniem napisać POLECAM

zadowolona

★★★★★
5 5 1
Duża poprawa. Włosy nie wypadają, a skóra nie swędzi. Polecam

polecam

★★★★★
5 5 1
Po miesiącu wypadanie zmniejszyło się co najmniej o połowę . także polecam. Ja jestem zadowolona.

Polecam

★★★★★
5 5 1
Osocze bogatopłytkowe, zabieg bolesny ale do wytrzymania ,po drugim zabiegu włosy przestały wypadać. Polecam

Polecam

★★★★★
5 5 1
Umówiłem się celem konsultacji. Otrzymałem wyczerpujące i profesjonalne odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani trycholog tłumaczy wszystko w sposób obrazowy, a nie stricte naukowy, dzięki czemu wszystko jasne. Polecam każdemu.

osocze bogatopłytkowe

★★★★★
5 5 1
Po trzech tygodniach od pierwszego zabiegu osoczem bogatopłytkowym ilość włosów wypadających przy myciu zmniejszyła się o 80%. W końcu....Odkładam pieniądze na drugi zabieg.

Zadowolony

★★★★★
5 5 1
Pani Ania nie była pierwszym trychologiem, u którego znalazłem się na wizycie. Borykam się z problemem wypadających włosów od dawna, jednak wszyscy specjaliści u których byłem dawali mi rzeczy które działały na chwile i problem powracał. Przyszedłem na wizytę do Hair Medica z ciekawości bo była promocje na wizyty. Od tego czasu jestem stałym pacjentem. Jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzi mój przypadek. Nigdy nie zostawia moich pytań bez odpowiedzi no i pomaga uporać się z moim problemem.

Polecam

★★★★★
5 5 1
Polecam, na każde pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź, a nawet na więcej niż się spodziewałem. Konkretna, miła Trycholog, która z zainteresowaniem podeszła do moich problemów. Nie miałem w ogóle wrażenia, że na coś mnie naciąga lub sprzedaje mi ulotki reklamowe. Przyszedłem z konkretnym problemem i wyszedłem z gabinetu z rozwiązaniem. Polecam.

Poprawa

★★★★★
5 5 1
Bylam w Hairmedica w Warszawie, trafilam akurat do Pani Ani. Moja koleżanka też u niej była i ta trycholog podsunela jej pomysły, o których ginekolog też mówił, także chyba zna się na rzeczy. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, stosuje się do zaleceń i na razie widzę poprawę.

Sprawdzam czy działa

★★★★★
5 5 1
Ciekawe czy działa

Sprawdzam czy działa

★★★★★
5 5 1
Ciekawe czy działa

złote ręce

★★★★★
5 5 1
Z perspektywy męzczyzny, ktory boi się igieł mezoterapia nie boli, da się wytrzymać. dziękuje.

Zadowolona emigrantka

★★★★★
5 5 1
Przyjeżdzam specjalnie z Anglii co dwa miesiące na wizyty. Moje włosy są zupełnie inne niż przed kuracją choć na początku sceptycznie byłam nastawiona do całej kuracji to jednak spróbowałam i nie żałuję. Włosy siedzą na głowie a nie w garści. Poleca,

jest dobrze

★★★★★
5 5 1
Od kilku lat mam ŁZS. Stosowałem absolutnie wszystko co znajdziemy w aptekach.... Znajomy polecił mi Trychologa Panią Annę postanowiłem spróbować i tej dziedziny - muszę dodać, że przedtem nawet nie wiedziałem że tacy specjaliści istnieją. udało się nam dobrać odpowiednią terapię, która spowodowała remisję tego uciążliwego schorzenia skóry głowy. Jestem bardzo zadowolony.

Szczerze polecam

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo usatysfakcjonowany po wizycie w Hair Medica. Długo walczę ze swoim problemem tj. łysienie androgenowe. Na wizycie u trychologa w końcu dowiedziałem się co mi dolega, na czym to polega i co mogę ewentualnie zaradzić by skutecznie hamować postępujący proces utraty włosów. Polecam każdemu znajomemu konsultację u Pani Anny, Warto oddać się w jej opiekę. Profesjonalizm i uśmiech plus efektywność to u Niej norma. Polecam!”

Dodaj opinię:

Imię
Email
Tytuł
Ocena
Treść
PROMOCJE HAIR MEDICA ZABIEGI Do końca marca wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff