Mezoterapia skóry głowy Warszawa

Każdą osobę z problemami wypadania włosów, wolnym wzrostem i ogólną słabą kondycją włosów, zapraszamy do wykonania zabiegów mezoterapii igłowej w naszej warszawskiej klinice. Szybka reakcja i odpowiednio dobrany preparat zwiększają szansę na przywrócenie włosom ich dawnej kondycji. Mezoterapia skóry głowy jest to zabieg polegający na śródskórnym podawaniu małych dawek substancji aktywnych. Nasi specjaliści w tej dziedzinie dobierają indywidualnie dla każdej osoby i problemu odpowiednie substancje lecznicze, które nie są w stanie samodzielnie przeniknąć przez całą grubość skóry. Składniki aktywne są precyzyjnie wprowadzane do wierzchnich warstw skóry, aby efektywnie dostarczyć do mieszka włosowego, jego macierzy i okolic brodawki, substancje pobudzające wzrost włosa i silnie odżywcze. Systematyczne wykonywanie zabiegów pobudza ukrwienie oraz syntezę kolagenu. Dostarczanie skórze niezbędnych substancji polepsza funkcjonowanie oraz wygląd skóry i włosów. Mezoterapia skóry głowy zmniejsza utratę włosów, stymuluje wzrost zdrowych i mocnych włosów, regeneruję i nawilża skórę. Pierwsze efekty widać już po kilku zabiegach – metoda przynosi rezultaty po wykonaniu serii zabiegów. Zwykle jest to seria 4-7 zabiegów w odstępach 10-14 dni. W zależności od problemu, trycholog zaleca jak często powinna być wykonywana.

Poniżej możesz dokonać rezerwacji zabiegu mezoterapii skóry głowy w Hair Medica w Warszawie

Zapraszamy każdą osobę, którą dotyka nadmierne wypadanie włosów. Koszt zabiegu: 250 zł.
 

WYBIERZ SPECJALISTĘ OD MEZOTERAPII SKÓRY GŁOWY W WARSZAWIE I REZERWUJ WIZYTĘ ONLINE:

ania b Anna Bonisławska
Anna Bonisławska Ocena: ★★★★★ 4.9 na podstawie 43 ocen
5 1
Trycholog, WARSZAWA, Świętokrzyska 18 Trycholog z wykształceniem medycznym. Specjalista z zakresu zabiegów na skórę głowy.
Wolne Zajęte Niedostępne 
Wójcikowska Barbara Barbara Wójcikowska
Barbara Wójcikowska Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 55 ocen
5 1
Trycholog Warszawa, Świętokrzyska 18 Trycholog i kosmetolog z doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy i Politechniki Krakowskiej. Specjalista z zakresu mezoterapii igłowej i karboksyterapii.
Wolne Zajęte Niedostępne 

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.hairmedica.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.
Akceptuję regulamin
TRYCHO KOLORYZACJA TRYCHO REGENERACJA Do końca sierpnia wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff