Trychofryzjer

Trychofryzjer to połączenie fryzjera i trychologa. Fryzjer zajmuje się włosem nad skórą głowy czyli łodygą włosa natomiast trycholog włosem pod skórą głowy czyli mieszkiem włosowym, komórkami włosa, dzięki którym powstaje i rośnie włos. Fryzjer odpowiada za stylizację, koloryzację, pielęgnację łodygi, natomiast trycholog dba o to żeby ze skóry wyrastał zdrowy włos. Połączenie tych obu profesji daje klientowi pewność że nie tylko będzie ładnie wyglądał w dniu wyjścia od fryzjera ale utrzyma ładną fryzurę na zawsze. Dzieje się tak dlatego że trychofryzjer najpierw zadba o twoje włosy od strony trychologicznej czyli pod skórą a następnie wymodeluje ładną fryzurę. Konsultacja trychofryzjerska finansowana do końca miesiąca z Programu Zdrowe Włosy.

Wybierz miasto
rodzaj badania lub zabiegu i rezerwuj wizytę online
Wybierz usługę
Wybierz miasto
PRZEJDŹ »

Włosy nie będą wypadać, nie będą się przetłuszczać, nie będzie łupieżu na skórze głowy czy włosach oraz będzie lepszy proces naturalnej keratynizacji pod skórą, dzięki czemu skóra już zawsze będzie wypuszczać grube, zdrowe, lśniące włosy. Łuski na łodydze będą zawsze zamknięte chroniąc łodygę przed czynnikami zewnętrznymi. Na tak grubej i zdrowej łodydze z zamkniętymi łuskami wielokrotnie lepiej prezentuje się nałożony kolor a także utrzymuje się dużo dłużej.

Jesteśmy zadowoleni ze swojej bujnej, lśniącej i wymodelowanej fryzury dzięki działaniom poprawiającym fizjologię włosa pod skórą oraz wygląd czyli styl nad skórą.

W dzisiejszym świcie trychofryzjer to najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów.

Jeśli z włosami pojawia się duży problem typu łysienia, wtedy należy udać się do kliniki włosa czyli już tylko do trychologa.


POPOULARNE MIASTA


Super trycholodzy

★★★★★
5 5 1
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Rzeczowi i konkretni trycholodzy. Super klinika. Wykonują wszystko od leczenia po trychofryzjerstwo.