Trycholog

Trycholog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami. Trycholog powszechnie jest traktowany jako lekarz od włosów.
Do końca miesiąca badania trychologiczne są finansowane z programu Zdrowe Włosy. W niektórych miastach w 100%, w niektórych częściowo. W Warszawie wizyty do końca miesiąca są bezpłatne. Poniżej wybierz miasto żeby poznać terminy wizyt oraz finansowanie.

Wybierz miasto
i rezerwuj wizytę online
Wybierz kategorię usług
Wybierz miasto
PRZEJDŹ »

W naszej klinice trychologami są kosmetolodzy, absolwenci uniwersytetów medycznych..

Zapraszamy na wizyty do naszych trychologów osoby, które mają problemy ze skóra głowy, z włosami. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do nas po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skórą. Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie.

Nasi trycholodzy dokładnie zbadają skórę głowy przy pomocy mikrokamery czy mikroskopu, wykonają trichogram oraz trichoskopię w celu postawienia dokładnej diagnozy aby móc w pełni wyeliminować problem i powrócić do stanu sprzed choroby.

Nasi trycholodzy bezpośrednio współpracują z psychologami, psychiatrami, endokrynologami czy dietetykami. Współpraca i wspólne stawianie diagnozy eliminuje jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.

Specjalista trycholog w klinice Hair Medica diagnozuje i leczy wypadanie włosów, wszystkie rodzaje łysienia, łuszczycę, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry, przetłuszczanie się włosów, wszystkie zapalenia skóry głowy a także zajmuje się poprawą struktury włosów.

W klinice wykonywane są również wszystkie zabiegi stosowane w trychologii.
Zabiegi przeciw wypadaniu, stymulujące, uspokajające, przeciw zapaleniom, 4 rodzaje mezoterapii, zabiegi tlenem , dwutlenkiem węgla, naświetlania, elektrostymulacje i inne.

Pacjent może leczyć się w domu lub być pod ciągłą opieką trychologa przychodząc cyklicznie raz w tygodniu na zabieg i kontrolę.

Klinika ma bezpośrednią współpracę z laboratorium wykonującym badania hormonalne, badania krwi. Jeżeli jest potrzeba pacjenci są kierowani na badania.

Wykonujemy również badania genetyczne na tendencję do łysienia androgenowego czy badanie pierwiastkowe włosa.

Trycholog prowadzi pacjenta aż do wyeliminowania problemu. Bardzo często efekty widzimy po miesiącu. W niektórych przypadkach leczenie trwa kilka miesięcy.

W każdym problemie związanym ze skórą głowy lub włosami jesteśmy w stanie pomóc.

Najważniejsze jest to żeby pacjent jak najwcześniej zgłosił się do trychologa. Mieszki włosowe żeby nie obumrzeć muszą być aktywne. Po długiej nieaktywności dochodzi do spłycania i zaniku mieszków.
Zapraszamy jak najszybciej żeby móc wykonać sztuczne pobudzanie w celu uniknięcia obumierania mieszków włosowych i odzyskania jak największej ilości włosów.

Poza leczeniem problemów mających wpływ na cykl życia włosa, trycholodzy zajmują się również pielęgnacją. W szybkim tempie doprowadzamy włosy do stanu że są grubsze i lśniące. Eliminujemy defekty w łodydze włosa które są powodowane często przez czynniki zewnętrzne jak słońce, elektryzowanie, czynniki chemiczne jak farbowanie czy zwykły wpływ środowiska.

W klinice wyprowadzamy z problemu osoby które korzystały nawet przez lata z porad dermatologa. Trycholodzy mają ogromne doświadczenie. Wszyscy razem zdiagnozowali ponad 150 tysięcy pacjentów.

Najważniejsze jest żeby odpowiednio zdiagnozować a następnie dobrać odpowiednie leczenie. Warto również profilaktycznie sprawdzić skórę głowy i stan włosów żeby uniknąć problemów w przyszłości.


POPULARNE MIASTA:


WARSZAWAKRAKÓWWROCŁAWKATOWICEPOZNAŃŁÓDŹGDAŃSKLUBLINRZESZÓWSZCZECINGDYNIAZIELONA GÓRABYDGOSZCZKIELCEOPOLEBIAŁYSTOKTORUŃCZĘSTOCHOWA
więcej miast >


Super trycholodzy

★★★★★
5 5 1
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Rzeczowi i konkretni trycholodzy. Super klinika. Wykonują wszystko od leczenia po trychofryzjerstwo.