Strzyżenie brody

W ostatnim czasie diametralnie wzrosło zainteresowanie usługami barberskimi. Coraz więcej dbających o siebie mężczyzn poszukuje własnego, indywidualnego stylu i jest gotowych na różne eksperymenty, jak specjalnie dobrana fryzura oraz zarost. Dodaje to charakteru i tworzy wymarzony wizerunek.
Strzyżenie brody to trudna sztuka, wymaga dostosowania zarostu do kształtu twarzy oraz wprawy. U barbera ważne jest indywidualne podejście, a klient ma czuć się przede wszystkim komfortowo i męsko.
Właściwie ostrzyżona w zależności od gęstości, koloru i grubości włosa oraz dobrana do kształtu twarzy broda idealnie kamufluje ewentualne niedoskonałości, modeluje kształt twarzy. Może złagodzić rysy twarzy, optycznie ją wysmuklić, czy wydłużyć.
Warto pamiętać, że regularne strzyżenie i podcinanie brody powoduje wzmocnienie włosów i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Jeśli potrzebujesz metamorfozy czy też delikatnej zmiany, odświeżenia umów się na konsultację barberską celem porady i dopasowania ewentualnego kształtu brody.