Trychoprzedłużanie włosów

Trychoprzedłużanie włosów różni się od zwykłego przedłużania włosów wprowadzeniem w głąb skóry głowy składników pobudzających komórki włosa, co powoduje przyspieszenie porostu oraz pogrubienie odrastającej łodygi. Jest to bardzo ważne, ponieważ poza szybkim efektem przedłużenia i zagęszczenia działamy na naturalne mechanizmy, dzięki którym żywe części włosa będą stale pracowały nad zagęszczęniem fryzury. Z pewnością jest to element zdecydowanie potęgujący efekt końcowy niezależnie od wybranej metody przedłużania. Podczas zabiegu poza stymulacją specjalista przeprowadza głęboki detoks przez co skóra wraz z ujściami mieszków włosowych stają się idealnie oczyszczone, natlenione.

 

Efekt

  • więcej włosów
  • grubsze włosy
  • szybciej rosnące włosy
  • oczyszczona, nawilżona skóra głowy

 

Zabieg trychoprzedłużania włosów – krok po kroku

Trychologiczny element zabiegu trychoprzedłużania włosów można wykonać manualnie, a więc wprowadzając po kolei preparaty wykonując masaż relaksacyjny skóry głowy oraz dodatkowo wykorzystując technologię infuzji tlenowej, co zwiększa przenikalność składników aktywnych i natlenienie.

 

Procedura składa się z 3 kroków:

  • detoksykacja
  • przeprowadzenie wybranej metody przedłużania włosów
  • aktywizacja

 

KROK 1 – Detoksykacja

Polega na aplikacji preparatu głęboko detoksykującego skórę głowy przy pomocy masażu lub technologii infuzji tlenowej. Czas trwania to około 3 – 5 minut.

 

KROK 2 – Przedłużanie włosów

Standardowy zabieg przedłużania włosów, czas trwania uzależniony od wybranej metody.

 

KROK 3 – Aktywizacja

Polega na aplikacji na skórę głowy preparatu energetyzująco – witalizującego przy pomocy masażu lub technologii infuzji tlenowej. Czas trwania to około 3 – 5 minut.

 

Zabieg przeznaczony dla klientów, którzy oczekują maksymalnego efektu przedłużenia i zagęszczenia włosów, nie tylko dzięki włosom doczepionym , ale naturalnym, własnym nowo odrastającym.