Nasi pacjenci powiedzieli

brunette-cute-face-fashion-41367 Magda T.

Profesjonalne i poważne podejście do problemu. Są ekspertami w trychologii. Mają ogromną wiedzę. Byłam miesiąc temu. Po dokładnym badaniu trycholog postawił diagnozę i przepisał kurację.  Włosy, które straciłam odrosły.

summer-cute-hipster-beauty Aneta G.

Zanim odwiedziłam Hair Medica byłam u dermatologa, który potraktował mnie bardzo pobieżnie. Polecam wizytę w Hair Medica. Znają się na rzeczy, indywidualnie podchodzą do pacjenta i problemu. Dziękuję za odzyskanie włosów.

pexels-photo-11392 Marek S.

Żyłem z łojotokowym zapaleniem skóry przez większość mojego dorosłego życia i próbowałem wszystkiego, co możliwe. Peeling, który polecił mi trycholog w HairMedica jest jedynym preparatem, który mi pomógł. Mój fryzjer mówi, że mam najgęstsze włosy jakie widział i że skóra nie może oddychać. On i ja jesteśmy zdumieni działaniem peelingu do skóry głowy. Skóra wreszcie przestała mnie swędzieć i nie sypie się z niej łupież.

bow-tie-fashion-man-person Karol Ł.

Witam! Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Hair Medica. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i do problemu. Pozdrawiam

woman-pretty-beautiful-happy-39547 Anna S.

Po narodzinach mojego pierwszego dziecka, włosy wypadały mi garściami. Suplementy oraz wcierki nie przynosiły żadnej poprawy.
Na wizycie w Hair Medica, trycholog pokierował mnie na badania hormonalne, w tym tarczycy. Okazało się, że wypadanie włosów było spowodowane również niedoczynnością tarczycy. Dzięki właściwemu leczeniu oraz kuracji trychologicznej, odzyskałam utracone włosy. Serdecznie dziękuję za pomoc!

pexels-photo Ewelina T.

Stosowałam masę różnych preparatów i suplementów – bez efektów poprawy, włosy wciąż wypadały. Podczas wizyty w Hair Medica, po raz pierwszy zostałam poważnie potraktowana. Pani trycholog przeprowadziła dokładny wywiad i badanie. Okazało się, że moja skóra jest silnie łojotokowa. Wcześniej stosowane preparaty nie wchłaniały się w przetłuszczoną skórę, a wręcz pogarszały problem. Po dokładnym oczyszczeniu skóry, włosy przestały wypadać, a stosowane preparaty wzmacniające wreszcie zaczęły przynosić efekty. Polecam serdecznie!

MEZOTERAPIA ZABIEG Do końca lutego wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff