Zabiegi na łojotok

Zabieg antyłojotokowy polega na normalizacji pracy gruczołów łojowych oraz potowych. Przywraca równowagę skóry głowy. Sprawia, że włosy stają się lżejsze i lepiej się układają. Zapobiega powstawaniu łupieżu tłustego oraz wypadania włosów.

Zabieg rozpoczynamy od zaaplikowania na skórę głowy ampułki nr. 1 która reguluje pracę gruczołów łojowych. Ampułka rozprowadzana jest przy zastosowaniu specjalnie opracowanego masażu. Następnie dwukrotnie myjemy włosy szamponem głęboko oczyszczającym, zapobiegającym nadmiernemu wydzielaniu sebum. Po umyciu, przed suszeniem aplikujemy ampułkę nr 2 która przywraca skórze równowagę, oraz prawidłowe pH. Wszystkie produkty serii antyłojotokowej są ze sobą synchronizowane, zawierają w swoim składzie olejek z sosny, szałwii lekarskiej, goździka.

Zabieg należy powtarzać dwa razy w tygodniu przez pierwsze dwa tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez kolejne dwa tygodnie.

 

Infuzja tlenowa na łojotok

Dostarczenie aktywnej substancji przy wsparciu infuzji tlenowej co mocno wspomaga dotarcie w głąb substancji a także pod wpływem tlenu poprawia stan skóry.    

 

 

Ampułka na łojotok

Wtarcie ampułki z substancjami aktywnymi zwalczającymi łojotok. Wtarcie odbywa się z odpowiednim masażem w celu większego dotarcia substancji do wnętrza skóry w celu zbilansowania środowiska skóry.    

 

Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, poniżej możesz umówić finansowaną wizytę u specjalisty trychologa w dowolnym mieście w celu upewnienia się lub z zalecenia właściwego zabiegu na Twój problem.

 

Do końca kwietnia badanie włosów finansowane z programu Zdrowe Włosy