Odrost włosów które wypadły

Wydając właściwą diagnozę przyczyny wypadania włosów, stosujemy preparaty i zabiegi natychmiast hamujące wypadanie oraz równolegle aplikujemy silne środki na odrost włosów.
Gwarantujemy natychmiastową skuteczność.

 

Wypadają mi włosy – co robić?

W przypadku utraty włosów należy reagować szybko – by wyeliminować przyczyny wypadania i zahamować ten proces. Należy niezwłocznie zastosować odpowiednie środki oraz zabiegi umożliwiające jak najszybszy odrost utraconych włosów. Stymulowanie szybszego odrostu włosów jest niezbędne w celu odzyskania jak największej ilości wcześniej utraconych włosów.

Zabiegami i środkami pobudzimy obumierające mieszki włosowe, które znowu będą produkować nowe włosy.

Dobieramy najbardziej optymalne dla problemu środki. Liczy się każdy włos i każdy dzień – im szybsza i właściwsza reakcja, tym większe prawdopodobieństwo odzyskania wszystkich utraconych włosów.

W celu wydania właściwej diagnozy mamy Państwu do zaoferowania wizytę w jednej z naszych klinik włosa w Polsce (można zarezerwować telefonicznie lub online przez formularz ze strony).

 

Przebieg konsultacji:

  • Szczegółowo badamy skórę głowy i stawiamy diagnozę.
  • Dobieramy idealne na dany problem środki.
  • Uczymy Państwa jak stosować samemu preparaty w domu.
  • W bardzo ciężkich przypadkach proponujemy cykliczne zabiegi u nas w gabinecie.

 

Odzyskanie utraconych włosów pomaga wielu osobom poczuć się lepiej. Problem ten może powodować niską samoocenę. Wiele osób czuje się nieatrakcyjnymi i zakłopotanymi. Trycholog zaoferuje rozwiązania, które pomogą Ci czuć się i wyglądać lepiej.

Jeśli chciałbyś poznać właściwą metodę na odrost włosów poniżej możesz dokonać rezerwacji dofinansowanego badania trychologicznego u specjalisty od włosów w całej Polsce.

 

Do końca maja badanie włosów finansowane z programu Zdrowe Włosy