Leczenie łysienia

Jest bardzo wiele rodzajów tej choroby, zarówno i mężczyzn, jak i kobiet.

Jedną z jej najpopularniejszych odmian jest łysienie plackowate. Objawia się ono poprzez miejscowe wypadanie włosów, w efekcie czego na głowie pojawiają się pozbawione ich plamy. Choroba najczęściej dotyka osoby młode, a jej zaawansowane stadium może prowadzić do całkowitej utraty owłosienia.

Leczenie w naszej klinice w każdym przypadku zaczynamy tak samo – od doboru optymalnych środków. Każdy rodzaj choroby ma swoją przyczynę. W wielu przypadkach są to geny, hormony, choroby, antybiotyki, stres, brak minerałów, substancji odżywczych, witamin, łojotok, łupież, łuszczyca itp. Można wymieniać jeszcze długo. Dlatego najważniejsza jest diagnoza. Po pewnej diagnozie, w której często bierze udział wielu specjalistów, jak trycholog, endokrynolog, ginekolog, dietetyk, przechodzimy do terapii. Kuracja może być prowadzona hormonami, sterydami, środkami organicznymi o najwyższym dopuszczalnym stężeniu substancji czynnej.

W klinice Hair Medica posiadamy wszystkie półprodukty, gotowe produkty, kuracje niezbędne do leczenia wszystkich rodzajów łysienia.

Odpowiednio dobrana kuracja pozwala zatrzymać chorobę i sprawia, że włosy zaczynają odrastać i zostają przywrócone do naturalnego stanu, tak jakby choroba w ogóle nie miała miejsca.
Szybkość i odpowiedni typ reakcji zwiększa prawdopodobieństwo odzyskania włosów. Dlatego liczy się każdy dzień.

Zapraszamy do wizyty w jednej z naszych klinik włosa w Polsce (możliwość rezerwacji telefonicznej lub online poprzez formularz zamieszczony na stronie), gdzie wydamy diagnozę.

Postawienie diagnozy rozpoczyna się od konsultacji oraz szczegółowego badania, po którym następuje dobór odpowiednich środków. Pokazujemy, w jaki sposób samodzielnie stosować preparaty. W ciężkich przypadkach przeprowadzamy cykliczne zabiegi w naszym gabinecie.

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

Więcej ...

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777