Zagęszczanie włosów

Metody zagęszczania włosów

 
W szczególności popularna jest poniższa metoda:
Zagęszczanie włosów jest metodą, z której chętnie korzystają osoby mające problem z ich nadmiernym wypadaniem, prowadzącym do widocznych zmian na skórze głowy. Mocne przerzedzenia najczęściej wywołują u pacjentów dyskomfort, jednak można rozwiązać ten problem za pomocą zabiegów oferowanych przez trychologa.

Zabieg pozwala zniwelować dysproporcje w zagęszczeniu włosów w różnych partiach głowy, głownie na jej koronie, ponadto zdrowy wygląd poprawia pacjentom samopoczucie. Niechirurgiczne zagęszczanie włosów jest nieinwazyjne, bezpieczne i przynosi efekty w walce z przerzedzeniami.
Zabieg jest oparty na metodzie Hair System, który pozwala na uzupełnienie włosów bez chirurgicznej ingerencji. System opiera się na elastycznej bazie, na której osadzone włosy naturalnie komponują się z pozostałymi, za pomocą odpowiednio dobranych parametrów (gęstość, kolor, grubość, skręt).

Dzięki specjalnemu, stabilnemu umocowaniu mikroklipsów pod przepuszczającą powietrze bazą, pacjent nie musi martwić się o czynniki zewnętrzne, na przykład pogodowe, które mogłyby zepsuć efekt zagęszczenia lub go uszkodzić.

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777

Finansowane usługi z programu Zdrowe Włosy SPRAWDŹ >>
fff