Nasi pacjenci powiedzieli

Magda T.

Profesjonalne i poważne podejście do problemu. Są ekspertami w trychologii. Mają ogromną wiedzę. Byłam miesiąc temu. Po dokładnym badaniu trycholog postawił diagnozę i przepisał kurację.  Włosy, które straciłam odrosły.

Aneta G.

Zanim odwiedziłam Hair Medica byłam u dermatologa, który potraktował mnie bardzo pobieżnie. Polecam wizytę w Hair Medica. Znają się na rzeczy, indywidualnie podchodzą do pacjenta i problemu. Dziękuję za odzyskanie włosów.

Marek S.

Żyłem z łojotokowym zapaleniem skóry przez większość mojego dorosłego życia i próbowałem wszystkiego, co możliwe. Peeling, który polecił mi trycholog w HairMedica jest jedynym preparatem, który mi pomógł. Mój fryzjer mówi, że mam najgęstsze włosy jakie widział i że skóra nie może oddychać. On i ja jesteśmy zdumieni działaniem peelingu do skóry głowy. Skóra wreszcie przestała mnie swędzieć i nie sypie się z niej łupież.

Karol Ł.

Witam! Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Hair Medica. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i do problemu. Pozdrawiam

Anna S.

Po narodzinach mojego pierwszego dziecka, włosy wypadały mi garściami. Suplementy oraz wcierki nie przynosiły żadnej poprawy.
Na wizycie w Hair Medica, trycholog pokierował mnie na badania hormonalne, w tym tarczycy. Okazało się, że wypadanie włosów było spowodowane również niedoczynnością tarczycy. Dzięki właściwemu leczeniu oraz kuracji trychologicznej, odzyskałam utracone włosy. Serdecznie dziękuję za pomoc!

Ewelina T.

Stosowałam masę różnych preparatów i suplementów – bez efektów poprawy, włosy wciąż wypadały. Podczas wizyty w Hair Medica, po raz pierwszy zostałam poważnie potraktowana. Pani trycholog przeprowadziła dokładny wywiad i badanie. Okazało się, że moja skóra jest silnie łojotokowa. Wcześniej stosowane preparaty nie wchłaniały się w przetłuszczoną skórę, a wręcz pogarszały problem. Po dokładnym oczyszczeniu skóry, włosy przestały wypadać, a stosowane preparaty wzmacniające wreszcie zaczęły przynosić efekty. Polecam serdecznie!