Leczenie przetłuszczających się włosów

Włosy przetłuszczają się z powodu łojotoku, czyli tendencji gruczołów łojowych do produkcji nadmiaru łoju/sebum. Wyeliminowanie łojotoku eliminuje przetłuszczanie się włosów.

Czym jest łojotok i jak z nim walczyć?

W pierwszej kolejności weryfikujemy jak duży jest nadmiar sebum/łoju u pacjenta i jak duży ma wpływ na przetłuszczanie się włosów.

Łojotok:

  • W 70 procentach ma podstawowy wpływ na wypadanie włosów, wręcz powoduje to wypadanie w bardzo ekstremalnym stopniu. Włosy potrafią wypadać garściami z powodu łojotoku. Dlatego kupno preparatu przeciw wypadaniu na własną rękę nie rozwiąże tej sytuacji.
  • Powoduje czopowanie się mieszków włosowych, przez to brak dostępu krwi do cebulki, mieszka, a także mechaniczne wypychanie zdrowego włosa.

Łój:

  • Na powierzchni skóry głowy roznosi się on po włosach, przetłuszczając je.
  • Powoduje nieświeży zapach włosów oraz to że świecą się, stwarzając wrażenie bardzo nieestetyczne, często pokazując prześwity na głowie.

Leczenie

Nasze leczenie polega na stosowaniu silnych preparatów enzymatycznych, zabiegów, które wnikają do podłoża mieszka, rozpuszczają nadmiar sebum i niepotrzebne substancje czy mikroorganizmy i wyciągaja wszystko na zewnątrz co już przy pierwszym zastosowaniu powoduje że włosy zaczynają żyć.

Równolegle w miejscu mieszków regulujemy gruczoły łojowe w celu spowodowania spowolnienia produkcji sebum w nadmiarze.

W ciągu 1 miesiąca sytuacja jest opanowana na wiele lat lub nawet na całe życie, włosy przestają się przetłuszczać, lśnią, błyszczą się. Włosy które wypadły odrastają, znikają prześwity, zapach.

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

Więcej ...

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777

Finansowane usługi z programu Zdrowe Włosy SPRAWDŹ >>
fff