Jak leczymy – metody

Specjaliści Hair Medica przeprowadzają szczegółowe badania odpowiednie dla schorzenia z którym zgłasza się klient. Przeprowadzamy badania skóry głowy, mieszków włosowych, cebulek, faz fizjologicznych wzrostu włosa. Wykonujemy trichogram oraz trichoskopię.

Jeśli klient posiada aktualne wyniki badań nasi specjaliści interpretują je i zalecają odpowiednie kuracje. Istotne badania to poziom hormonów męskich, żeńskich, badanie tarczycy, morfologia itp.

Jeśli sytuacja tego wymaga proponujemy konsultacje ze specjalistami takimi jak dermatolog, dietetyk, endokrynolog czy psycholog. Dzięki wspólnej konsultacji eliminujemy jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.

W ciężkich przypadkach łysienia androgenowego u kobiet lub u mężczyzn wykonujemy wymaz z jamy ustnej na podstawie którego wykonujemy badanie genetyczne na predyspozycję do łysienia androgenowego.

Dodatkowo w każdym przypadku specjaliści Hair Medica przeprowadzają szczegółowy wywiad z klientem, który wspiera właściwą diagnozę.

Po postawieniu diagnozy przechodzimy do eliminowania schorzenia adekwatnie do diagnozy zabiegami trychologicznymi oraz silnymi preparatami organicznymi. Kuracje dobieramy tak aby było w 100% skuteczne aby klient w krótkim czasie mógł powrócić do stanu sprzed problemu.

W łagodniejszych przypadkach przepisujemy łagodne, organiczne preparaty, które są w takich przypadkach najbardziej skuteczne i szybko akceptowalne przez organizm.

  

Usługi

 

Diagnozowanie chorób włosów i skóry głowy
Leczenie wypadania włosów
Leczenie łysienia
Odrost włosów które wypadły
Leczenie łojotoku
Leczenie łupieżu
Leczenie przetłuszczających się włosów
Leczenie łojotokowego zapalenia skóry
Leczenie łuszczycy
Leczenie atopowego zapalenia skóry
Leczenie zapalenia skóry głowy
Oczyszczanie skóry głowy
Odbudowa struktury włosa

 

Do końca maja badanie skóry głowy finansowane z programu Zdrowe Włosy