Metody leczenia

Specjaliści Hair Medica przeprowadzają szczegółowe badania odpowiednie dla schorzenia z którym zgłasza się pacjent. Przeprowadzamy badania skóry głowy, mieszków włosowych, cebulek, faz fizjologicznych wzrostu włosa. Wykonujemy trichogram oraz trichoskopię.

Jeśli pacjent posiada aktualne wyniki badań nasi specjaliści interpretują je i zalecają odpowiednie leczenie. Istotne badania to poziom hormonów męskich, żeńskich, badanie tarczycy, morfologia itp.

Jeśli sytuacja tego wymaga badanie jest prowadzone przy konsultacji kilku specjalistów. Są to specjaliści dermatolodzy, trycholodzy, biotechnolodzy, dietetycy, endokrynolodzy czy psycholodzy. Dzięki wspólnej konsultacji eliminujemy jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.

W ciężkich przypadkach łysienia androgenowego u kobiet lub u mężczyzn wykonujemy wymaz z jamy ustnej na podstawie którego wykonujemy badanie genetyczne na predyspozycję do łysienia androgenowego.

Dodatkowo w każdym przypadku specjaliści Hair Medica przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem, który wspiera właściwą diagnozę.

Po postawieniu diagnozy przechodzimy do leczenia adekwatnie do diagnozy, farmaceutykami, hormonami, kosmeceutykami, silnymi preparatami organicznymi. Leczenie dobieramy tak aby było w 100% skuteczne aby pacjent w krótkim czasie mógł powrócić do stanu sprzed choroby.

W łagodniejszych przypadkach przepisujemy łagodne, organiczne preparaty, które są w takich przypadkach najbardziej skuteczne i szybko akceptowalne przez organizm.

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

Więcej ...

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777

Finansowane usługi z programu Zdrowe Włosy SPRAWDŹ >>
fff