Niechirurgiczne zagęszczanie i uzupełnianie włosów

W przypadkach przerzedzenia fryzury u kobiet i mężczyzn, nasi specjaliści stosują najskuteczniejsze metody wyhamowania wypadania włosów i stymulacji ich odrostu. Nasza klinika rozpoczęła współpracę ze specjalistą z dziedziny niechirurgicznych metod, umożliwiających zagęszczanie włosów. Jeśli chciałbyś uzyskać szybki efekt lub też przerzedzenie jest bardzo intensywne – rozwiązanie to Hair System.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Nasze niechirurgiczne zagęszczanie włosów jest nieinwazyjne i w 100% bezpieczne. Podczas konsultacji specjalista dobiera system, który najdokładniej zintegruje się z naturalnymi pasmami lub też je zastąpi. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, systemy dopasowujemy do obszaru przerzedzenia, koloru, skrętu i długości. Metoda może być wykonana na dowolną powierzchnię.

Problem, z którym najczęściej się spotykamy, to przerzedzenie na koronie głowy. Jest to efekt najczęstszego z łysień – łysienia androgenowego.

  • U kobiet włosy na szczycie przerzedzają się, przedziałek jest coraz szerszy i pojawiają się prześwity.
  • U mężczyzn łysienie to często prowadzi do zupełnego wyłysienia.

Aby zniwelować dysproporcję pomiędzy ilością włosów na szczycie a z tyłu głowy, zalecamy uzupełnianie włosów gotową metodą Hair System. Ze względu na to, że jest to najczęstsza przypadłość naszych Pacjentów, posiadamy wiele modeli, które dostępne są od ręki. Jest to rozwiązanie gdzie na elastycznej, przepuszczającej powietrze bazie, osadzone są włosy o różnych parametrach tj.: kolor, skręt, długość, gęstość. System, dzięki idealnemu dopasowaniu do skóry, integruje się z naturalnymi pasmami, nie obciążając ich, ponieważ ciężar spoczywa na koronie głowy. Pod bazą umieszczone są specjalne mikroklipsy, czyli elementy dające gwarancję, że system nie przemieści się czy też nie będzie widoczny podczas silnych podmuchów wiatru. U mężczyzn, u których występuje zupełnie łysa skóra, systemy mocowane są specjalnymi, oddychającymi elementami termoplastycznymi.

Systemy dla każdego

W przypadkach nietypowych łysień, gdzie przerzedzenie występuje w miejscu innym niż na koronie, konieczne jest zamawianie indywidualnych systemów zagęszczania włosów. Podczas konsultacji pobierane zostają wszystkie parametry włosów:

  • powierzchnia zagęszczenia (pobieramy odcisk z łysiejącego miejsca),
  • rodzaj,
  • kierunek osadzenia,
  • gęstość,
  • skręt,
  • kolor,
  • grubość,
  • rodzaj mocowania.

Na wykonanie systemu oczekujemy około 2 miesiące.

Po dobraniu najodpowiedniejszego Hair System, stylista zajmuje się jego integracją z naturalnymi włosami. Uzupełnianie włosów jest zabiegiem wykonywanym w intymnej atmosferze, gdzie nasz doświadczony fryzjer wykonuje najodpowiedniejszą fryzurę oraz udziela wskazówek co do pielęgnacji systemu.

Rozwiązanie atrakcyjne cenowo

Ceny gotowych systemów to ok 1500 zł, natomiast systemów indywidualnie projektowanych to ok. 3000 zł. Cena zależy od powierzchni zagęszczenia, długości oraz jakości włosów.

Nie musisz cierpieć z powodu przerzedzenia włosów czy noszenia niewygodnej peruki. Rozwiązania zagęszczania włosów opracowane przez nas, pozwolą Ci żyć w pełni aktywnie. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację, to pierwszy krok do szybkiego odzyskania komfortu życia i atrakcyjnego wyglądu.

 

Jeśli chcesz skonsultować niechirurgiczne metody zagęszczania dla siebie umów wizytę u trychologa

 

W lipcu konsultacje z zagęszczania finansowane z programu Zdrowe Włosy