Diagnozowanie chorób włosów i skóry głowy

Diagnoza jest najważniejsza. Chorób związanych z włosami i skórą głowy jest bardzo wiele, tak jak i przyczyn odpowiedzialnych za wypadanie włosów. Stosowanie dostępnych w aptece preparatów najczęściej bywa mało skuteczne. Np. w przypadku rozległego wypadania z powodu łojotoku preparat nie pomoże, a stosowanie go może jeszcze przyśpieszyć łysienie i nasilić łojotok. Jest wiele podobnych przypadków. Dlatego diagnoza jest niezwykle istotna. W powyższym przypadku priorytetem w leczeniu jest łojotok, a następnie wpłynięcie na odrost włosów, które wypadły.

 

Specjalistyczne badania

W klinice Hair Medica specjaliści przeprowadzają bardzo szczegółowe badania oraz konsultacje w celu postawienia właściwej diagnozy. W wielu przypadkach diagnoza jest stawiana przez kilku specjalistów:

  • trychologa,
  • endokrynologa,
  • dermatologa,
  • dietetyka.

Podczas badania weryfikowany jest poziom hormonów męskich, żeńskich, tarczycy, morfologii na podstawie wcześniej wykonanych wyników badań.

Szybka i trafna diagnoza daje gwarancję efektywnego leczenia i powrotu do stanu sprzed choroby.

W celu ustalenia właściwej diagnozy mamy Państwu do zaoferowania wizytę w jednej z naszych klinik włosa w Polsce (rezerwacja telefoniczna lub on-line przez formularz na stronie).

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

Więcej ...

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777

Finansowane usługi z programu Zdrowe Włosy SPRAWDŹ >>
fff