Zabiegi na łojotokowe zapalenie skóry głowy

Zabieg na łojotokowe zapalenie skóry głowy polega na normalizacji pracy skóry. Przywraca równowagę skóry głowy. Sprawia, że włosy stają się lżejsze i lepiej się układają.

Zabieg rozpoczynamy od zaaplikowania na skórę głowy ampułki nr. 1 która reguluje pracę gruczołów łojowych. Ampułka rozprowadzana jest przy zastosowaniu specjalnie opracowanego masażu. Następnie dwukrotnie myjemy włosy szamponem głęboko oczyszczającym, zapobiegającym nadmiernemu wydzielaniu sebum. Po umyciu, przed suszeniem aplikujemy ampułkę nr 2 która przywraca skórze równowagę, oraz prawidłowe pH. Wszystkie produkty serii antyłojotokowej są ze sobą synchronizowane, zawierają w swoim składzie olejek z sosny, szałwii lekarskiej, goździka.

Zabieg należy powtarzać dwa razy w tygodniu przez pierwsze dwa tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez kolejne dwa tygodnie. Można użyć infuzji tlenowej w celu intensyfikacji zabiegu.

 

Infuzja tlenowa na łzs skóry głowy

Dostarczenie aktywnej substancji przy wsparciu infuzji tlenowej co mocno wspomaga dotarcie w głąb substancji a także pod wpływem tlenu poprawia stan skóry.    

 

 

Ampułka na łzs skóry głowy

Wtarcie ampułki z substancjami aktywnymi zwalczającymi łzs. Wtarcie odbywa się z odpowiednim masażem w celu większego dotarcia substancji do wnętrza skóry w celu zbilansowania środowiska skóry.    

 

Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, poniżej możesz umówić finansowaną wizytę u specjalisty trychologa w dowolnym mieście w celu upewnienia się lub z zalecenia właściwego zabiegu na Twój problem.

 

Do końca kwietnia badanie skóry glowy finansowane z programu Zdrowe Włosy