Zabiegi na atopowe zapalenie skóry głowy

Zabieg na atopowe zapalenie skóry głowy polega na normalizacji pracy skóry. Przywraca równowagę skóry głowy. Sprawia, że włosy stają się lżejsze i lepiej się układają.

Zabieg rozpoczynamy od zaaplikowania na skórę głowy ampułki nr. 1 która reguluje pracę skóry. Ampułka rozprowadzana jest przy zastosowaniu specjalnie opracowanego masażu. Następnie dwukrotnie myjemy włosy szamponem głęboko oczyszczającym, zapobiegającym nadmiernemu wydzielaniu sebum. Po umyciu, przed suszeniem aplikujemy ampułkę nr 2 która przywraca skórze równowagę, oraz prawidłowe pH. Wszystkie produkty serii anty atp są ze sobą synchronizowane, zawierają w swoim składzie olejek z sosny, szałwii lekarskiej, goździka.

Zabieg należy powtarzać dwa razy w tygodniu przez pierwsze dwa tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez kolejne dwa tygodnie. Można użyć infuzji tlenowej w celu intensyfikacji zabiegu.

 

Infuzja tlenowa na atp skóry głowy

Dostarczenie aktywnej substancji przy wsparciu infuzji tlenowej co mocno wspomaga dotarcie w głąb substancji a także pod wpływem tlenu poprawia stan skóry.    

 

 

Ampułka na atp skóry głowy

Wtarcie ampułki z substancjami aktywnymi zwalczającymi atp. Wtarcie odbywa się z odpowiednim masażem w celu większego dotarcia substancji do wnętrza skóry w celu zbilansowania środowiska skóry.    

 

Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, poniżej możesz umówić finansowaną wizytę u specjalisty trychologa w dowolnym mieście w celu upewnienia się lub z zalecenia właściwego zabiegu na Twój problem.

 

Do końca lipca badanie skóry głowy finansowane z programu Zdrowe Włosy