Mikropigmentacja.

Mikropigmentacja Skóry Głowy (SMP ang. Scalp microPigmentation) to wysoce zaawansowana metoda pigmentacji kosmetycznej. Nazywana jest również tatuażem medycznym ponieważ podobnie jak w przypadku wykonywania tatuażu, za pomocą micro igły wprowadzany jest pigment w skórę głowy. Mikropigmentacja skóry głowy jest to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, bez względu na kolor włosów i skóry oraz przyczynę utraty włosów. Zabieg polega na wprowadzeniu w zewnętrzne warstwy skóry odpowiedniego pigmentu, w postaci wyrysowanych włosków dopasowanych do koloru naturalnych włosów. Tak narysowane punkty do złudzenia przypominają krótko ścięte włosy i są w stanie zamaskować różnego rodzaju ubytki włosów.

Mikropigmentację wykonuję się w celu tuszowania przerzedzeń na skórze głowy. Zabieg można przeprowadzić w celu:

– tuszowania łysienia androgenowego zarówno u kobiet jak i mężczyzn, bliznowaciejącego, plackowatego i innych,

– tuszowania widocznych przerzedzeń na okres długotrwałego leczenia,

– kamuflowania – blizn oparzeniowych, powypadkowych, po przeszczepie i innych operacjach w obrębie owłosionej w skóry głowy,  a także w celu wizualnego zagęszczenie włosów.

Pierwsze zabiegi najczęściej wykonywane są w seriach w celu korekcji lub uzupełnienia. Trwałość zabiegu jest różna i zależy od wielu czynników, takich jak wiek, rodzaj skóry, czas regeneracji naskórka, ekspozycji na światło słoneczne i innych. W zależności od indywidualnej reakcji trwałość może wynosić od 2 do 5 lat. Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny.

  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777

Finansowane usługi z programu Zdrowe Włosy SPRAWDŹ >>
fff