O nas

55

Klinika włosów Hair Medica zajmuje się szeroko pojętą trychologią, schorzeniami związanymi z włosami oraz skórą głowy, zagęszczaniem włosów jak również pielęgnacją i regeneracją włosów. Głowni specjaliści w klinice to trycholodzy.

 

Trycholog jest specjalistą od włosów i skóry głowy. W naszej klinice trychologami są kosmetolodzy, absolwenci uniwersytetów medycznych, którzy eliminują problemy wypadania włosów, łojotoku, łuszczycy, wszelkiego rodzaju łysień jak również stosują przeróżne metody zagęszczania włosów, pielęgnacji włosów. Po wyeliminowaniu przyczyny powracamy do stanu sprzed problemu stosując odpowiednie zabiegi, produkty, zalecenia.

Klinika współpracuje z endokrynologiem, psychologiem, dietetykiem, dermatologiem. W wielu przypadkach diagnozy stawiane są wspólnie przez kilku specjalistów. W przypadkach kiedy niezbędne są badania hormonalne klientów kierujemy do współpracującego z nami  endokrynologa, podobnie z innymi specjalistami.

 

55

Współpracujemy z klinikami przeszczepu włosów. Kierujemy tam Pacjentów, którzy włosy utracili  już dawno a znów chcieliby cieszyć się gęstą fryzurą. W takich przypadkach dermatologia i trychologia bywają mało pomocne, sprawdzają się natomiast transplantologia lub pigmentacja w przypadku mężczyzn.

Hair Medica współpracuje ze wszystkimi specjalistami, którzy biorą udział w zapobieganiu łysieniom i eliminowaniu schorzeń skóry głowy i włosów.

W klinice można wykonać badania niezbędne do zdiagnozowania problemu.

Nasze motto to: „Szybka reakcja, właściwa diagnoza, odpowiednie zalecenie gwarancją zdrowych włosów”

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy zauważyli niepokojące zmiany na włosach czy skórze głowy.

 

Specjaliści i placówki Hair Medica w całej Polsce… Zobacz >>

 

 

Program Zdrowe Włosy

Program jest prowadzony przez Hair Medica. Umożliwia każdemu skorzystanie z tanich szkoleń i praktyk trychoogicznych, dzięki czemu absolwenci szkoleń moga prowadzić tańsze konsultacje trychologiczne pomagając w pielęgnacji włosów w swoim regionie w Polsce.

 

Do końca maja badanie skóry głowy finansowane z programu Zdrowe Włosy