Trycholog Lublin

Poniżej możesz dokonać rezerwacji online u Trychologa w Lublinie

Do końca grudnia wizyty są w dofinansowane z programu Zdrowe Włosy. Koszt wizyty to 80zł, 50% jest dofinansowane. Dodatkowo można uzyskać rabat 5 zł za polubienie nas na Facebooku
W naszej klinice w Lublinie trychologami są absolwenci uniwersytetów medycznych, kosmetolodzy, biotechnolodzy. Szukasz specjalisty trychologa ( tzw. lekarza od włosów ) w Lublinie dobrze trafiłeś. Zapraszamy na wizyty do naszych trychologów w Lublinie osoby, które mają problemy ze skóra głowy, z włosami. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do nas po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skóra głowy. Im szybciej tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie. Nasi trycholodzy w Lublinie dokładnie zbadają skórę głowy przy pomocy mikrokamery czy mikroskopu , wykonają trichogram oraz trichoskopię w celu postawienia dokładnej diagnozy żeby móc w pełni wyeliminować problem i powrócić do stanu sprzed choroby. Nasi trycholodzy w klinice w Lublinie bezpośrednio współpracują z psychologami, psychiatrami, endokrynologami czy dietetykami. Współpraca i wspólne stawianie diagnozy eliminuje jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.  

WYBIERZ TRYCHOLOGA W LUBLINIE I REZERWUJ WIZYTE ONLINE:

Maja Jakubowska
Maja Jakubowska Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 8 ocen
5 1
Trycholog

Głowackiego 35 lok. 43 II piętro w głównym budynku
Hair Medica
Lublin

PROMOCJA - Koszt wizyty 80 zł -50% TRYCHOLOG Posiada wykształcenie medyczne. Uniwersytet Medyczny w Lublinie Studia Podyplomowe: Promocja i Profilaktyka Zdrowotna, Epidemiologia i Higiena.

Wolne Zajęte Niedostępne 

Opinie pacjentów:

Niesamowita kobieta

★★★★★
5 5 1
Pani Maja wyleczyła moje włosy. Po 3 miesiącach moje włosy odżyły są gęstsze i nie wypadają. Jednocześnie wyleczała mnie, moje samopoczucie jest o wiele lepsze nie jestem senna i mogę się skoncentrować. Bardzo mądra kobieta zna się na tym co robi, dziękuje.

Dodaj opinię:

Imię
Email
Tytuł
Ocena
Treść

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.hairmedica.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.
Akceptuję regulamin
PROMOCJE ŚWIĄTECZNE ZABIEGI Do końca grudnia wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff