Hair Medica - Klinika Włosów > Usługi > Zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów jest metodą, z której chętnie korzystają osoby mające problem z ich nadmiernym wypadaniem, prowadzącym do widocznych zmian na skórze głowy. Mocne przerzedzenia najczęściej wywołują u pacjentów dyskomfort, jednak można rozwiązać ten problem za pomocą zabiegów oferowanych przez trychologa.

Zabieg pozwala zniwelować dysproporcje w zagęszczeniu włosów w różnych partiach głowy, głownie na jej koronie, ponadto zdrowy wygląd poprawia pacjentom samopoczucie. Niechirurgiczne zagęszczanie włosów jest nieinwazyjne, bezpieczne i przynosi efekty w walce z przerzedzeniami.
Zabieg jest oparty na metodzie Hair System, który pozwala na uzupełnienie włosów bez chirurgicznej ingerencji. System opiera się na elastycznej bazie, na której osadzone włosy naturalnie komponują się z pozostałymi, za pomocą odpowiednio dobranych parametrów (gęstość, kolor, grubość, skręt).

Dzięki specjalnemu, stabilnemu umocowaniu mikroklipsów pod przepuszczającą powietrze bazą, pacjent nie musi martwić się o czynniki zewnętrzne, na przykład pogodowe, które mogłyby zepsuć efekt zagęszczenia lub go uszkodzić.

Do końca marca wizyty finansowane z programu "Zdrowe Włosy"
Wybierz usługę
Wybierz miasto
Rezerwuj wizytę
fff