Trycholog


Wybierz miasto, w którym chcesz rezerwować wizytę online u Trychologa:

POPULARNE MIASTA:

WARSZAWAKRAKÓWWROCŁAWKATOWICEPOZNAŃŁÓDŹGDAŃSKLUBLINRZESZÓWSZCZECINGDYNIAZIELONA GÓRABYDGOSZCZKIELCERADOMOPOLEBIAŁYSTOKTORUŃCZĘSTOCHOWABIAŁA PODLASKAwszystkie miasta ….


Do końca lipca badania trychologiczne są finansowane z programu Zdrowe Włosy.
W niektórych miastach w 100%. Powyżej wybierz miasto żeby poznać terminy wizyt oraz finansowanie.

Trycholog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami. Trycholog powszechnie jest traktowany jako lekarz od włosów.

W naszej klinice trychologami są absolwenci uniwersytetów medycznych, biotechnologii, kosmetologii.

Zapraszamy na wizyty do naszych trychologów osoby, które mają problemy ze skóra głowy, z włosami. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do nas po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skórą. Im szybsza reakcja tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie.

Nasi trycholodzy dokładnie zbadają skórę głowy przy pomocy mikrokamery czy mikroskopu, wykonają trichogram oraz trichoskopię w celu postawienia dokładnej diagnozy aby móc w pełni wyeliminować problem i powrócić do stanu sprzed choroby.

Nasi trycholodzy bezpośrednio współpracują z psychologami, psychiatrami, endokrynologami czy dietetykami. Współpraca i wspólne stawianie diagnozy eliminuje jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.

Specjalista trycholog w klinice Hair Medica diagnozuje i leczy wypadanie włosów, wszystkie rodzaje łysienia, łuszczycę, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry, przetłuszczanie się włosów, wszystkie zapalenia skóry głowy a także zajmuje się poprawą struktury włosów.

MEZOTERAPIA  ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW                    Do końca lipca wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff