Hair Medica - Klinika Włosów > Usługi > Odrost włosów które wypadły

Odrost włosów które wypadły

Wydając właściwą diagnozę przyczyny wypadania włosów, stosujemy preparaty i zabiegi natychmiast hamujące wypadanie oraz równolegle aplikujemy silne środki na odrost włosów.
Gwarantujemy natychmiastową skuteczność.

Wypadają mi włosy – co robić?

W przypadku utraty włosów należy reagować szybko – by wyeliminować przyczyny wypadania i zahamować ten proces. Należy niezwłocznie zastosować odpowiednie środki oraz zabiegi umożliwiające jak najszybszy odrost utraconych włosów. Stymulowanie szybszego odrostu włosów jest niezbędne w celu odzyskania jak największej ilości wcześniej utraconych włosów.

Zabiegami i środkami pobudzimy obumierające mieszki włosowe, które znowu będą produkować nowe włosy.

Dobieramy najbardziej optymalne dla problemu środki. Liczy się każdy włos i każdy dzień – im szybsza i właściwsza reakcja, tym większe prawdopodobieństwo odzyskania wszystkich utraconych włosów.

W celu wydania właściwej diagnozy mamy Państwu do zaoferowania wizytę w jednej z naszych klinik włosa w Polsce (można zarezerwować telefonicznie lub online przez formularz ze strony).

Przebieg konsultacji:

  • Szczegółowo badamy skórę głowy i stawiamy diagnozę.
  • Dobieramy idealne na dany problem środki.
  • Uczymy Państwa jak stosować samemu preparaty w domu.
  • W bardzo ciężkich przypadkach proponujemy cykliczne zabiegi u nas w gabinecie.Obecnie wizyty finansowane z programu Zdrowe włosy.

Rezerwacja dofinansowanej wizyty telefonicznie:


Rezerwacja dofinansowanej wizyty online:

PROMOCJE HAIR MEDICA ZABIEGI Do końca listopada wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff