Zabieg keratynowy na włosy


  

OBECNIE WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU „ZDROWE WŁOSY”. ZAPRASZAMY.


– Idź do strony właściwego specjalisty w celu wyboru miasta i rezerwuj dofinansowaną wizytę online:

– Wybierz bezpośrednio miasto w którym chcesz umówić wizytę:

– Rezerwuj dofinansowaną wizytę telefonicznie: (22) 82 99 420, kom. 799 036 777


Składające się głównie z aminokwasów siarkowych i nierozpuszczalne w wodzie białko, to keratyna, która stanowi podstawowy składnik budulcowy naszych włosów. Jest ona szczególnie cenna, gdyż dzięki niej nasza fryzura jest lśniąca i zdrowa. Pamiętajmy o tym, że podstawą utrzymania fryzury w dobrej kondycji jest zdrowa i zbilansowana dieta.

 

Objawy utraty keratyny

Jej utrata może być spowodowana zmiennymi warunkami atmosferycznymi, zabiegami koloryzacji, promieniowaniem UV, a w szczególności codzienną stylizacją z używaniem prostownicy i suszarki.

Fryzura bez blasku, łamliwe, wysuszone i napuszone pasma – jeśli zauważysz nasilanie się tych zjawisk, to jest to sygnał, iż najprawdopodobniej Twoim włosom brakuje keratyny. Skutecznym sposobem na jej uzupełnienie, a co za tym idzie przywrócenie fryzurze blasku, jest zabieg keratynowy na włosy. Skorzystać z niego mogą osoby w każdym wieku, które chcą poprawić kondycję swoich włosów.

Zabieg keratynowy na włosy rozpoczynamy od umycia ich szamponem zawierającym wysokie stężenie składników stymulujących wzrost włosów oraz poprawiających ich strukturę. Dokładnie zaaplikowana maska, w skład której wychodzi hydrolizowana keratyna, kolagen, pantenol i witaminy, zapewnia szybką regenerację uszkodzonej struktury włosów. Dzięki temu odzyskują swój blask siłę i objętość.

Zabieg keratynowy świetnie regeneruje włosy, sprawia, że są wygładzone, miękkie i błyszczące. Jego efekt utrzymuje się nawet do 5 miesięcy. Dzięki temu, na długi czas będziesz mogła odpocząć od codziennej stylizacji, co jest szczególnie uciążliwe podczas wyjazdu na letni urlop.

 

Zabieg przeznaczony jest dla włosów:

  • silnie zniszczonych, przesuszonych,
  • trudno rozczesujących się,
  • osłabionych nadmierną ekspozycją na słońce,
  • uszkodzonych działaniem mechanicznym (ścisłe spinanie w kucyk),
  • uszkodzonych działaniem chemicznym (farbowanie, rozjaśnianie),
  • uszkodzonych działaniem termicznym (suszarka, prostownica, lokówka),
  • brakującym witalności, objętości i blasku.

Hydrolizowana keratyna uzupełni ubytki w strukturze włosa, podomyka rozchylone łuski, przez co fryzura nabierze objętości i sprężystości, od nasady po same końce.