Trycholog Świdnik

Badanie trychologiczne - Świdnik

W naszej klinice w Świdniku trychologami są absolwenci uniwersytetów medycznych, kosmetolodzy, biotechnolodzy. Szukasz specjalisty trychologa ( tzw. lekarza od włosów ) w Świdniku dobrze trafiłeś.

Zapraszamy na wizyty do naszych trychologów w Świdniku osoby, które mają problemy ze skóra głowy, z włosami. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do nas po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skóra głowy. Im szybciej tym większe prawdopodobieństwo na 100 procentowe wyleczenie.

Nasi trycholodzy w Świdniku dokładnie zbadają skórę głowy przy pomocy mikrokamery czy mikroskopu , wykonają trichogram oraz trichoskopię w celu postawienia dokładnej diagnozy żeby móc w pełni wyeliminować problem i powrócić do stanu sprzed choroby.

Nasi trycholodzy w klinice w Świdniku bezpośrednio współpracują z psychologami, psychiatrami, endokrynologami czy dietetykami. Współpraca i wspólne stawianie diagnozy eliminuje jakiekolwiek pomyłki w diagnozach.

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.hairmedica.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.

Regulamin promocji "Zdrowe Włosy"

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji
  • Wizyty nie potwierdzone najpóźniej na 24 godziny przed jej terminem zostaną automatycznie odwołane
W powyższych sytuacjach ponownie zarezerwowana wizyta odbędzie się poza promocją "Zdrowe Włosy"

polecam

★★★★★
5 5 1
Mam guzy na tarczycy, także moja córka i syn. Pani Trycholog powiedziała mi że z tego powodu może nasilać się wypadanie włosów i przetłuszczanie. Dowiedziałam się dziś jak ważne jest oczyszczanie skóry głowy. Dodam, że żaden lekarz ani trycholog, ani farmaceuta nie powiedział mi wcześniej o robieniu pilingu na skórę głowy. Teraz widzę poprawę, także po zmianie szamponu na zdrowszy nie mam już łupieżu ani swędzenia.

polecam

★★★★★
5 5 1
U mnie i u córki jest wyraźna poprawa. Co za ulga. Po zmianie szamponu włosy i skóra się poprawiły.

jest poprawa

★★★★★
5 5 1
Zrobiłem kurację, zmieniłem szampon. Jest duża poprawa, namówiłem też swojego brata i syna. Wszyscy widzimy efekty.

514344182

★★★★★
5 5 1
Praucuję zagranicą i zmagam się z problemami skóry i skóry głowy, bo pracuję w szkodliwych warunkach. Pani trycholog jest cierpliwa i dobrze wszystko tłumaczy. Już od dłuższego czasu jest poprawa, także w samopoczuciu.

polecam

★★★★★
5 5 1
Mogę chodzić bez peruki, nowa JA. Wcieram nowy preparat wzmacniający włosy i jestem dobrej myśli. Pani Edyta zawsze mi mówiła, że trzeba próbować. Agata Lewczuk-Garcia

polecam

★★★★★
5 5 1
Na początku byłem bardzo sceptyczny, bo na rynku jest wiele cudownych specyfików. Jako kierowca nie mam wiele czasu i pracuję zagranicą. Pani trycholog wyjaśniła mi, że to zajmie minutę dziennie. Na każde pytanie odpowiada szybko mailem, więc nawet leczenie na odległość w UK jest możliwe. Marek Siemiańczuk