O nas

Klinika włosów Hair Medica zajmuje się leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.
Trycholog jest traktowany jako tak zwany lekarz od włosów. W naszej klinice trychologami są kosmetolodzy, lekarze, biotechnolodzy, którzy wspólnie eliminują problemy wypadania włosów, łojotoku, łuszczycy, wszelkiego rodzaju łysień. Po wyeliminowaniu przyczyny powracamy do stanu sprzed choroby stosując odpowiednie leczenie.

Klinika współpracuje z endokrynologiem, psychologiem, dietetykiem, dermatologiem. W wielu przypadkach diagnozy stawiane są wspólnie przez kilku specjalistów. W przypadkach kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów kierujemy do współpracującego z nami  endokrynologa, podobnie z innymi specjalistami.

Współpracujemy z klinikami przeszczepu włosów. Kierujemy tam Pacjentów, którzy włosy utracili  już dawno a znów chcieliby cieszyć się gęstą fryzurą. W takich przypadkach dermatologia i trychologia bywają mało pomocne, sprawdzają się natomiast transplantologia lub pigmentacja w przypadku mężczyzn.

Hair Medica współpracuje ze wszystkimi specjalistami, którzy biorą udział w zapobieganiu łysieniom i leczeniu schorzeń skóry głowy i włosów.

W klinice można wykonać badania niezbędne do zdiagnozowania problemu.

Nasze motto to: „Szybka reakcja, właściwa diagnoza, odpowiednie leczenie gwarancją zdrowych włosów”

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy zauważyli niepokojące zmiany na włosach czy skórze głowy.
Hair Medica

PROMOCJE HAIR MEDICA ZABIEGI Do końca września wizyty finansowane z programu Zdrowe Włosy: REZERWACJA WIZYTY
fff