Przedłużanie włosów

Autor: Hair Medica
Utworzono: 09 lutego 2016

5753626705_e4cd91bf02_oJaka jest najlepsza metoda na przedłużanie włosów?

Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. To zależy od twoich włosów, skóry głowy, stylu życia, pożądanego efektu, a także budżetu. Przedłużane włosy mogą różnić się sposobem przygotowania, sposobem przymocowania do naturalnych włosów oraz materiałem, z którego są wykonane. Każda metoda może doprowadzić do uszkodzenia własnych włosów, przez dopinane włosy, jeśli nie jest wykonane prawidłowo.

Jak długo będą trzymać się przedłużane włosy?

Dopinane włosy wyglądają dobrze od 2 do 6 miesięcy. Związane jest to z naturalnym wzrostem włosa.

Metody przedłużania włosów

Istnieje wiele różnych sposobów, ale możemy je podzielić na 2 główne grupy:

Przy użyciu kleju

W wielu technikach klej jest wykorzystywany do mocowania dopinanych włosów. Istnieją kleje, które mogą być szkodliwe dla włosów i skóry, inne są całkowicie bezpieczne. W niektórych metodach stosowana jest keratyna jako połączenie naturalnych i przedłużanych włosów.Zawsze zwrócić się do stylisty, jaki rodzaj więzi będzie używany w przypadku wybrania tej metody.

Bez użycia kleju

W tych metodach, do mocowania włosów stosuje są różnego rodzaju koraliki, mikrolinki lub cylindry.

Sposoby przedłużania włosów:

Pasmo do pasma – technika ta polega na tym, że małe pasma przedłużanych włosów są mocowane pojedynczo do małych odcinków własnych włosów. Taki zabieg może potrwać nawet kilka godzin. W zależności od pożądanego efektu, potrzebne są średnio od 50 do 100 pasm. Gdy włosy są bardzo kruche łamliwe prawdopodobnie nie jest to najlepsza metoda dla Ciebie.

Taśmowe przedłużanie włosów – Dopinane włosy mocowane są przy użyciu taśmy klejące. Nanoszenie może odbywać się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Najczęściej pasmo własnych włosów sklejone jest pomiędzy dwoma pasami taśmy klejącej sklejonej ze sobą.

Metoda clip-in – jest bardzo popularna ze względu na łatwe mocowanie i usuwanie włosów. Możesz przypiąć przedłużane, kiedy chcesz i usunąć je samodzielnie, przed pójściem spać. Jest to szybki sposób na dodanie długości i objętości włosom. Wadą jest to, że pasma mogą być bardziej zauważalne, ponieważ ich łączenie są większe niż inne stosowane.

Brak komentarzy do wpisu